KÖP & SÄLJ SPELRÄTT

Här nedan publicerar vi annonser som vi får rörande spelrätter på Öregrunds GK. Vill du lägga in en annons eller ta bort din befintliga annons?

Notera att vi endast förmedlar annonser kring spelrätter nedan. Vi hänvisar andra typer av annonser till andra kanaler på nätet.

UTHYRES & ÖNSKAS HYRA

KÖPES

SÄLJES

1 spelrätt säljes för 2500 kr.
Kontakta Jan Raiend
Tel 0723-960416
E-post jan.raiend@outlook.com

1 spelrätt säljes för 2000 kr.
Kontakta Jesper Bergkvist
Tel 070-8597417
E-post krullet81@gmail.com

1 spelrätt säljes för 1500 kr.
Kontakta Johan Viklund
Tel 070-552 8527
E-post: j.viklund66@gmail.com

1 spelrätt säljes för 1500 kr.
Kontakta Lukas Carlsson
Tel 070-261 8623
E-post: lukkec99@gmail.com

1 spelrätt säljes för 1250 kr.
Kontakta Anders Boström
Tel 0708-987 580
E-post: anders.bostrom66@gmail.com

1 spelrätt säljes för 1500 kr.
Kontakta Eva Lundström
Tel 070 495 5060
E-post: eva.lundstrom@oregrund.nu

2 spelrätter säljes för 1500 kr/styck
Kontakta Stefan Hedman
Tel 070-589 8887
E-post: hedman.stefan@gmail.com

1 spelrätt säljes för 800 kr.
Kontakta Inge-Marie Eriksson
Tel 070-665 4178
E-post: ingemarie.eriksson@icloud.com

1 spelrätt säljes för 1500 kr.
Kontakta Margareta Thyselius
Tel 070-336 05 24
E-post: margareta.thyselius@gmail.com

1 spelrätt säljes för 1000 kr.
Kontakta Lilian Nilsson
Tel 0763-922252
E-post:nilsson.c.lilian@gmail.com

1 spelrätt säljes för 1500 kr
Kontakta Eva Engström
E-post: evaengstrom82@gmail.com

1 spelrätt säljes för 1000:-

Kontakta Anita Bjellheim

Tel:  0730-633450

Epost: w.bjellheim@gmail.com

2 spelrätter säljes för 1000:-/styck

Kontakta Ingrid von Bothmer

Tel:  070-237 61 22

Epost: ingridobernt@telia.com